14.01.2021, 09:00 - 12:00

ONLINE

Kup bilet!

DOSKONALE ZARZĄDZA SWOIM ZESPOŁEM!

14.01.2021, 09:00 - 12:00

SZKOLENIE ONLINE

Podczas 3-godzinnych interaktywnych warsztatów poznasz swoje mocne i słabsze strony w zarządzaniu zespołem, a także dowiesz się, dlaczego Twoi koledzy lub podwładni zachowują się w określony sposób.

  • Jakim jesteś Szefem.
  • W jakim stopniu koncentrujesz się na potrzebach zespołu, a w jakim na osiąganiu celów firmy.
  • Dlaczego część osób z Twojego zespołu jest powszechnie lubianych, podczas gdy inni uważani są za mruków.
  • Jak wykorzystywać style zarządzania w konkretnych sytuacjach.

Z tego 3 godzinnego szkolenia online dowiesz się:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Tylko przez

kupisz bilet w niższej cenie!

Tylko teraz kupisz bilet w niższej cenie!

PRZEDSPRZEDAŻ!

197 zł

Kupuję bilet!

69 zł

PRELEGENT

Rozpoznawalny ekspert w dziedzinie biznesu. Prezes spółki Personia. Od 14 lat szkoli z zakresu komunikacji, asertywności, sprzedaży oraz negocjacji.


Jest autorką książek Własny Biznes. Jak dojść do sukcesu? oraz Jak zmotywować się do regularnego biegania? Poradnik dla zapracowanych. Prowadzi jedyny w Polsce blog o przedsiębiorczości pisany z punktu widzenia eksperta mającego wiedzę zarówno z zakresu biznesu, jak i HR.


Jest właścicielem sieci franczyzowej w zakresie usług doradczo-biznesowych pod marką Personia.


Pisze i udziela wywiadów dla magazynów: Własny Biznes. Franchising, My Company, StartUp Magazine, Benefit, Merkuryusz, oraz dla portalu Trójmiasto.pl.

MARTA WOŹNY-TOMCZAK

Współpracowałam między innymi z:

69 zł

Kupuję bilet!

BĄDŹ SZEFEM, KTÓRY DOSKONALE ZARZĄDZA SWOIM ZESPOŁEM!

CO MÓWIĄ UCZESTNICY NASZYCH SZKOLEŃ?

"Marta jest świetnym trenerem oraz bardzo pozytywną osobą, z którą chce się rozmawiać i pracować. Warsztaty prowadzone są bardzo luźno ale z konkretnymi materiałami oraz przykładami. Przez cały czas czułem się dobrze, mogłem swobodnie się wypowiadać i czerpać od niej wiele wiele. Bardzo polecam i jestem przekonany, że to nie jest ostatnie nasze spotkanie :)"

MARCIN LEWANDOWSKI, DECATHLON

"Korzystam ze szkoleń Marty i z czystym sumieniem polecam. To nie tylko praktyczna wiedza umiejętnie przekazywana ale także show. Najważniejsze jednak, że po szkoleniu wychodzisz z praktycznymi umiejętnościami. Marta skłania do myślenia poza szablon."

IWONA KAWCZYŃSKA-CYDEJKO, HAPPY BUSINESS

BARBARA JASKUŁA-JANIAK, APOLLOGIC

"Miałam okazję uczestniczyć w kilku szkoleniach organizowanych przez Martę, czytać jej książkę, jak również brać udział w warsztatch organizowanych przez nią dla firmy, w której pracuję. Jest to osoba obdarzona niezwykłą energią, którą zaraża wszystkich wokół. Opowiada o (po)ważnych tematach w taki sposób, że kilkugodzinne szkolenie wydaje się trwać chwilę. Nie prezentuje suchej teorii, zawsze popiera ją wieloma przykładami z doświadczenia własnego i jej klientów. Zawsze jest ciekawie, profesjonalnie, motywująco. Dodatkowo dba o networking. Na pewno będę jeszcze wielokrotnie korzystać z usług Marty i Personii!"

ALEKSANDRA GAJDA, WALMARK

Jeśli wydaje Ci sie, że żadne szkolenie Cię nie zaskoczy bo widziałeś/łaś już wszystko to polecam warsztaty prowadzone przez Martę! Fantastyczna energia, która jest zaraźliwa! Marta ma tę niesamowitą zdolność budowania atmosfery otwartości i współpracy nawet w grupie zupełnie obcych sobie osób. Dawno nie byłam na tak wartościowym szkoleniu, z którego wyniosłam nie tylko praktyczne rozwiązania gotowe do zastosowania od zaraz, ale i ciekawe przemyślenia i wskazówki dotyczące pozazawodowych aspektów życia. Zdecydowanie chcę nadal korzystać z wiedzy Marty w przyszłości!

"Szkolenie naprawdę godne polecenia. Rzetelnie przygotowana cześć merytoryczna, dokonała organizacja i odpowiednia atmosfera. Na pewno skorzystam ponownie."

PAWEŁ KĘSKA, SEALAND LIQUIDS

69 zł

Kupuję bilet!

BĄDŹ SZEFEM, KTÓRY DOSKONALE ZARZĄDZA SWOIM ZESPOŁEM!

Personia Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Lipowa 16B/6, 81-572 Gdynia

NIP: 5862342557, REGON: 382824995

tel. 530 690 700

w godz. 9.00-16.00

e-mail personia@personia.pl

Bądź na bieżąco: