ONLINE

Kup bilet!

14.06.2024, 09:00 - 12:00

W ZARZĄDZANIU SOBĄ W CZASIE!

14.06.2024, 09:00 - 12:00

SZKOLENIE ONLINE

Niezależnie od tego, na jakim stanowisku pracujesz – jesteś szefem zespołu, członkiem zarządu, czy specjalistą - umiejętność efektywnego zarządzania czasem jest dla Ciebie kluczowa. Ustalenie odpowiedniego procesu znacząco ułatwi działania zarówno Twoje, ale też całego zespołu, a co za tym idzie, sprawi, że praca będzie nie tylko szybsza i bardziej skuteczna, ale też dużo przyjemniejsza.

Dlatego zapraszam Cię na pokazowe szkolenie: Bądź Skuteczny w zarządzaniu sobą w czasie! – które dedykowane jest nie tylko szefom firm/menadżerom, ale też specjalistom i innym osobom, którzy działają aktywnie w świecie biznesu.

Z tego 3-godzinnego szkolenia online dowiesz się:

  1. Jak odpowiednio ustalać priorytety.
  2. Jakie metody planowania działań są najskuteczniejsze.
  3. Jak wyznaczać realistyczne cele.
  4. Jak efektywnie organizować zadania zarówno swoje, jak i zespołu.

Wszystko po to, byś lepiej zarządzał sobą w czasie!

Tylko przez

kupisz bilet w niższej cenie!

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Tylko teraz kupisz bilet w niższej cenie!

PRZEDSPRZEDAŻ!

499 zł

Kupuję bilet!

399zł

Podczas tych interaktywnych warsztatów online poznasz efektywne techniki zarządzania czasem. Pokażę Ci jak wykorzystać je w pracy, w projektach, gdy gonią Cię terminy oraz w optymalizacji działań całego Twojego zespołu. Dodatkowo całą wiedzę i umiejętności, które zdobędziesz, z powodzeniem będziesz mógł wykorzystywać w życiu codziennym.

Na szkoleniu wszyscy się widzimy i słyszymy, dzięki czemu będziesz mieć możliwość zadawania pytań, na które z chęcią odpowiem. Jeśli nie możesz być osobiście w tym terminie - napisz do nas maila (marketing@personia.pl) .

Szkolenie ukończyło już ponad 2000 uczestników, w tym menedżerów, szefów firm, specjalistów, ale też osób, które wykorzystują przedstawione techniki w życiu prywatnym. Moje referencje sprawdzić możesz poniżej.

Liczba miejsc jest ograniczona. Kliknij Kupuję Bilet i zapisz się już teraz, bo będzie warto!

399zł

BĄDŹ SKUTECZNY W ZARZĄDZANIU SOBĄ W CZASIE!

Kupuję bilet!

499 zł

PRELEGENT

Rozpoznawalny ekspert w dziedzinie HR, biznesu, przedsiębiorczości i sprzedaży. Trener, mówca inspiracyjny, doradca biznesowy. Od 14 lat z powodzeniem rozwija obszar kompetencyjny pracowników firm poprzez prowadzone szkolenia i rekrutacje. Doradza przedsiębiorcom w zakresie strategicznego rozwoju ich firm i talentów.


Występowała na scenie m.in. z takimi ekspertami jak Jakub B. Bączek, Marek Kamiński, Szymon Hołownia. Przeszkoliła już ponad 52 000 uczestników.


Jest autorką książek Własny Biznes. Jak dojść do sukcesu? oraz Jak zmotywować się do regularnego biegania? Poradnik dla zapracowanych.


Pisze i udziela wywiadów dla magazynów: Własny Biznes. Franchising, My Company, StartUp Magazine, Benefit, Merkuryusz, oraz dla portalu Trójmiasto.pl.


W lutym 2021 roku zajęła 9. miejsce w rankingu Magazynu Forbes Women "25 Mistrzyń LinkedIn w Polsce".

MARTA WOŹNY-TOMCZAK

Współpracowałam między innymi z:

BĄDŹ SKUTECZNY W ZARZĄDZANIU SOBĄ W CZASIE!

Kupuję bilet!

499 zł

399 zł

CO MÓWIĄ UCZESTNICY NASZYCH SZKOLEŃ?

"Marta jest świetnym trenerem oraz bardzo pozytywną osobą, z którą chce się rozmawiać i pracować. Warsztaty prowadzone są bardzo luźno ale z konkretnymi materiałami oraz przykładami. Przez cały czas czułem się dobrze, mogłem swobodnie się wypowiadać i czerpać od niej wiele wiele. Bardzo polecam i jestem przekonany, że to nie jest ostatnie nasze spotkanie :)"

MARCIN LEWANDOWSKI, DECATHLON

"Korzystam ze szkoleń Marty i z czystym sumieniem polecam. To nie tylko praktyczna wiedza umiejętnie przekazywana ale także show. Najważniejsze jednak, że po szkoleniu wychodzisz z praktycznymi umiejętnościami. Marta skłania do myślenia poza szablon."

IWONA KAWCZYŃSKA-CYDEJKO, HAPPY BUSINESS

BARBARA JASKUŁA-JANIAK, APOLLOGIC

"Miałam okazję uczestniczyć w kilku szkoleniach organizowanych przez Martę, czytać jej książkę, jak również brać udział w warsztatch organizowanych przez nią dla firmy, w której pracuję. Jest to osoba obdarzona niezwykłą energią, którą zaraża wszystkich wokół. Opowiada o (po)ważnych tematach w taki sposób, że kilkugodzinne szkolenie wydaje się trwać chwilę. Nie prezentuje suchej teorii, zawsze popiera ją wieloma przykładami z doświadczenia własnego i jej klientów. Zawsze jest ciekawie, profesjonalnie, motywująco. Dodatkowo dba o networking. Na pewno będę jeszcze wielokrotnie korzystać z usług Marty i Personii!"

ALEKSANDRA GAJDA, WALMARK

Jeśli wydaje Ci sie, że żadne szkolenie Cię nie zaskoczy bo widziałeś/łaś już wszystko to polecam warsztaty prowadzone przez Martę! Fantastyczna energia, która jest zaraźliwa! Marta ma tę niesamowitą zdolność budowania atmosfery otwartości i współpracy nawet w grupie zupełnie obcych sobie osób. Dawno nie byłam na tak wartościowym szkoleniu, z którego wyniosłam nie tylko praktyczne rozwiązania gotowe do zastosowania od zaraz, ale i ciekawe przemyślenia i wskazówki dotyczące pozazawodowych aspektów życia. Zdecydowanie chcę nadal korzystać z wiedzy Marty w przyszłości!

"Szkolenie naprawdę godne polecenia. Rzetelnie przygotowana cześć merytoryczna, dokonała organizacja i odpowiednia atmosfera. Na pewno skorzystam ponownie."

PAWEŁ KĘSKA, SEALAND LIQUIDS

BĄDŹ SKUTECZNY W ZARZĄDZANIU SOBĄ W CZASIE!

14.06.2024, 09:00 - 12:00

ONLINE

Kupuję bilet!

399zł

499 zł

BĄDŹ SZEFEM, KTÓRY DOSKONALE ZARZĄDZA CZASEM SWOIM I SWOJEGO ZESPOŁU!

Kupuję bilet!

399 zł

229 zł

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Personia Sp. z o.o.

ul. Lipowa 16B/6, 81-572 Gdynia

NIP: 5862341807, REGON: 382580441

tel. 530 690 700

w godz. 9.00-16.00

e-mail personia@personia.pl

Bądź na bieżąco: