ONLINE

Kup bilet!

26.11.2021, 09:00 - 12:00

DOSKONALE ZARZĄDZA CZASEM SWOIM I SWOJEGO ZESPOŁU!

26.11.2021, 09:00 - 12:00

SZKOLENIE ONLINE

Niezależnie od tego, na jakim stanowisku pracujesz – jesteś szefem zespołu, członkiem zarządu, czy specjalistą - umiejętność efektywnego zarządzania czasem jest dla Ciebie kluczowa. Ustalenie odpowiedniego procesu znacząco ułatwi działania zarówno Twoje, ale też całego zespołu, a co za tym idzie, sprawi, że praca będzie nie tylko szybsza i bardziej skuteczna, ale też dużo przyjemniejsza.

Dlatego zapraszam Cię na pokazowe szkolenie: Bądź Szefem, który doskonale zarządza czasem swoim i swojego zespołu! – które dedykowane jest nie tylko szefom firm/menadżerom, ale też specjalistom i innym osobom, którzy działają aktywnie w świecie biznesu.

Z tego 3-godzinnego szkolenia online dowiesz się:

  1. Jak odpowiednio ustalać priorytety.
  2. Jakie metody planowania działań są najskuteczniejsze.
  3. Jak wyznaczać realistyczne cele.
  4. Jak efektywnie organizować zadania zarówno swoje, jak i zespołu.

Wszystko po to, byś lepiej zarządzał czasem swoim i swojego zespołu!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Tylko przez

kupisz bilet w niższej cenie!

Tylko teraz kupisz bilet w niższej cenie!

PRZEDSPRZEDAŻ!

399 zł

Kupuję bilet!

179 zł

Podczas tych interaktywnych warsztatów online poznasz efektywne techniki zarządzania czasem. Pokażę Ci jak wykorzystać je w pracy, w projektach, gdy gonią Cię terminy oraz w optymalizacji działań całego Twojego zespołu. Dodatkowo całą wiedzę i umiejętności, które zdobędziesz, z powodzeniem będziesz mógł wykorzystywać w życiu codziennym.

Na szkoleniu wszyscy się widzimy i słyszymy, dzięki czemu będziesz mieć możliwość zadawania pytań, na które z chęcią odpowiem. Jeśli nie możesz być osobiście w tym terminie - napisz do nas maila (marketing@personia.pl) .

Szkolenie ukończyło już ponad 2000 uczestników, w tym menedżerów, szefów firm, specjalistów, ale też osób, które wykorzystują przedstawione techniki w życiu prywatnym. Moje referencje sprawdzić możesz poniżej.

Liczba miejsc jest ograniczona. Kliknij Kupuję Bilet i zapisz się już teraz, bo będzie warto!

179 zł

BĄDŹ SZEFEM, KTÓRY DOSKONALE ZARZĄDZA CZASEM SWOIM I SWOJEGO ZESPOŁU!

Kupuję bilet!

399 zł

PRELEGENT

Rozpoznawalny ekspert w dziedzinie HR, biznesu, przedsiębiorczości i sprzedaży. Trener, mówca inspiracyjny, doradca biznesowy. Od 14 lat z powodzeniem rozwija obszar kompetencyjny pracowników firm poprzez prowadzone szkolenia i rekrutacje. Doradza przedsiębiorcom w zakresie strategicznego rozwoju ich firm i talentów.


Jest autorką książek Własny Biznes. Jak dojść do sukcesu? oraz Jak zmotywować się do regularnego biegania? Poradnik dla zapracowanych.


Pisze i udziela wywiadów dla magazynów: Własny Biznes. Franchising, My Company, StartUp Magazine, Benefit, Merkuryusz, oraz dla portalu Trójmiasto.pl.

MARTA WOŹNY-TOMCZAK

Współpracowałam między innymi z:

BĄDŹ SZEFEM, KTÓRY DOSKONALE ZARZĄDZA CZASEM SWOIM I SWOJEGO ZESPOŁU!

Kupuję bilet!

399 zł

179 zł

CO MÓWIĄ UCZESTNICY NASZYCH SZKOLEŃ?

"Marta jest świetnym trenerem oraz bardzo pozytywną osobą, z którą chce się rozmawiać i pracować. Warsztaty prowadzone są bardzo luźno ale z konkretnymi materiałami oraz przykładami. Przez cały czas czułem się dobrze, mogłem swobodnie się wypowiadać i czerpać od niej wiele wiele. Bardzo polecam i jestem przekonany, że to nie jest ostatnie nasze spotkanie :)"

MARCIN LEWANDOWSKI, DECATHLON

"Korzystam ze szkoleń Marty i z czystym sumieniem polecam. To nie tylko praktyczna wiedza umiejętnie przekazywana ale także show. Najważniejsze jednak, że po szkoleniu wychodzisz z praktycznymi umiejętnościami. Marta skłania do myślenia poza szablon."

IWONA KAWCZYŃSKA-CYDEJKO, HAPPY BUSINESS

BARBARA JASKUŁA-JANIAK, APOLLOGIC

"Miałam okazję uczestniczyć w kilku szkoleniach organizowanych przez Martę, czytać jej książkę, jak również brać udział w warsztatch organizowanych przez nią dla firmy, w której pracuję. Jest to osoba obdarzona niezwykłą energią, którą zaraża wszystkich wokół. Opowiada o (po)ważnych tematach w taki sposób, że kilkugodzinne szkolenie wydaje się trwać chwilę. Nie prezentuje suchej teorii, zawsze popiera ją wieloma przykładami z doświadczenia własnego i jej klientów. Zawsze jest ciekawie, profesjonalnie, motywująco. Dodatkowo dba o networking. Na pewno będę jeszcze wielokrotnie korzystać z usług Marty i Personii!"

ALEKSANDRA GAJDA, WALMARK

Jeśli wydaje Ci sie, że żadne szkolenie Cię nie zaskoczy bo widziałeś/łaś już wszystko to polecam warsztaty prowadzone przez Martę! Fantastyczna energia, która jest zaraźliwa! Marta ma tę niesamowitą zdolność budowania atmosfery otwartości i współpracy nawet w grupie zupełnie obcych sobie osób. Dawno nie byłam na tak wartościowym szkoleniu, z którego wyniosłam nie tylko praktyczne rozwiązania gotowe do zastosowania od zaraz, ale i ciekawe przemyślenia i wskazówki dotyczące pozazawodowych aspektów życia. Zdecydowanie chcę nadal korzystać z wiedzy Marty w przyszłości!

"Szkolenie naprawdę godne polecenia. Rzetelnie przygotowana cześć merytoryczna, dokonała organizacja i odpowiednia atmosfera. Na pewno skorzystam ponownie."

PAWEŁ KĘSKA, SEALAND LIQUIDS

BĄDŹ SZEFEM, KTÓRY DOSKONALE ZARZĄDZA CZASEM SWOIM I SWOJEGO ZESPOŁU!

26.11.2021, 09:00 - 12:00

ONLINE

Kupuję bilet!

179 zł

399 zł

BĄDŹ SZEFEM, KTÓRY DOSKONALE ZARZĄDZA CZASEM SWOIM I SWOJEGO ZESPOŁU!

Kupuję bilet!

399 zł

179 zł

Personia Sp. z o.o.

ul. Lipowa 16B/6, 81-572 Gdynia

NIP: 5862341807, REGON: 382580441

tel. 530 690 700

w godz. 9.00-16.00

e-mail personia@personia.pl

Bądź na bieżąco: