Kup bilet!

ONLINE

12.10.2023, 09:00 - 12:00

W RADZENIU SOBIE ZE STRESEM!

12.10.2023, 09:00 - 12:00

SZKOLENIE ONLINE

Stres dotyka dziś niemal każdego pracownika, bez znaczenia na jego stanowisko czy branżę, w jakiej pracuje. Zapewne dotyka też Ciebie, na przykład podczas rozmowy z trudnym klientem czy w trakcie negocjowania warunków ważnej dla Ciebie umowy. Stres towarzyszy nam każdego dnia, także w życiu prywatnym
(od wychowywania dzieci przez umiejętność dogadania się z członkami rodziny).

 1. Jak lepiej zarządzać swoimi emocjami TU I TERAZ na co dzień oraz w trudnych sytuacjach.
 2. Jak odpoczywać po ciężkim dniu/okresie w pracy, tak by organizm sprawnie wrócił do normy (a nie rozmyślać o zadaniach służbowych po godzinach).
 3. Jak zapobiegać nagromadzeniu się stresu w organizmie, by nie przerzucał się on na inne obszary w naszym życiu (np. na relacje w rodzinie czy chorobę).

Z tego 3-godzinnego szkolenia online dowiesz się:

Aby pomóc Ci lepiej funkcjonować pod presją czasu, w stresie, w trudnych sytuacjach zapraszam Cię na pokazowe szkolenie: Bądź Skuteczny w radzeniu sobie ze stresem.

399 zł

Wszystko po to, byś lepiej radził sobie ze stresem!

To szkolenie dedykowane jest nie tylko menedżerom czy specjalistom ze świata biznesu, ale także tym, którzy również chcieliby lepiej zadbać o swoje zdrowie, korzystniej zarządzać emocjami, lepiej działać pod szeroko pojętą presją.

 1. Jak lepiej zarządzać swoimi emocjami TU I TERAZ na co dzień oraz w trudnych sytuacjach?
 2. Jak odpoczywać po ciężkim dniu / okresie w pracy, tak by organizm sprawnie wrócił do normy
  (a nie rozmyślał o zadaniach służbowych po godzinach)?
 3. Jak zapobiegać nagromadzeniu się stresu w organizmie, by nie przerzucał się on na inne obszary
  w naszym życiu (np. na relacje
  w rodzinie czy chorobę)?

Stres dotyka dziś niemal każdego pracownika, bez znaczenia na jego stanowisko czy branżę, w jakiej pracuje. Zapewne dotyka też Ciebie, na przykład podczas rozmowy z trudnym klientem czy w trakcie negocjowania warunków ważnej dla Ciebie umowy. Stres towarzyszy nam każdego dnia, także w życiu prywatnym (od wychowywania dzieci przez umiejętność dogadania się z członkami rodziny).

Tylko przez

kupisz bilet w niższej cenie!

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Tylko teraz kupisz bilet w niższej cenie!

PRZEDSPRZEDAŻ!

Kupuję bilet!

399zł

499 zł

Podczas tych interaktywnych warsztatów online poznasz efektywne techniki zapobiegania stresowi i radzenia sobie z nim tu i teraz. Pokażę Ci jak wykorzystać psychologiczne techniki komunikacji werbalnej i komunikacji niewerbalnej (pracę z głosem, mimiką twarzy itp.), techniki oddechowe, techniki zmiany percepcji w formie tipów do natychmiastowego zastosowania w naprawdę prosty sposób.

Szkolenie ukończyło już ponad 3000 uczestników, w tym menedżerów, szefów firm, specjalistów, ale też osób, które wykorzystują przedstawione techniki w życiu prywatnym. Moje referencje sprawdzić możesz poniżej.

Na szkoleniu wszyscy się widzimy i słyszymy, dzięki czemu będziesz mieć możliwość zadawania pytań, na które
z chęcią odpowiem. Jeśli nie możesz być osobiście w tym terminie - napisz do nas maila (marketing@personia.pl).

Liczba miejsc jest ograniczona. Kliknij Kupuję Bilet i zapisz się już teraz, bo będzie warto!

Podczas tych interaktywnych warsztatów online poznasz efektywne techniki zapobiegania stresowi i radzenia sobie z nim tu i teraz. Pokażę Ci jak wykorzystać psychologiczne techniki komunikacji werbalnej i komunikacji niewerbalnej (pracę z głosem, mimiką twarzy itp.), techniki oddechowe, techniki zmiany percepcji w formie tipów
do natychmiastowego zastosowania
w naprawdę prosty sposób.

Na szkoleniu wszyscy się widzimy
i słyszymy, dzięki czemu będziesz mieć możliwość zadawania pytań, na które
z chęcią odpowiem. Jeśli nie możesz być osobiście w tym terminie - napisz do nas maila (marketing@personia.pl).

Szkolenie ukończyło już ponad 3000 uczestników, w tym menedżerów, szefów firm, specjalistów, ale też osób, które wykorzystują przedstawione techniki
w życiu prywatnym. Moje referencje sprawdzić możesz poniżej.

BĄDŹ SKUTECZNY W RADZENIU SOBIE ZE STRESEM!

BĄDŹ SKUTECZNY W RADZENIU SOBIE ZE STRESEM!

399zł

Kupuję bilet!

499 zł

PRELEGENTKA:

Rozpoznawalny ekspert w dziedzinie HR, biznesu, przedsiębiorczości i sprzedaży. Trener, mówca inspiracyjny, doradca biznesowy. Od 14 lat z powodzeniem rozwija obszar kompetencyjny pracowników firm poprzez prowadzone szkolenia i rekrutacje. Doradza przedsiębiorcom w zakresie strategicznego rozwoju ich firm i talentów.


Występowała na scenie m.in. z takimi ekspertami jak Jakub B. Bączek, Marek Kamiński, Szymon Hołownia. Przeszkoliła już ponad 52 000 uczestników.


Jest autorką książek Własny Biznes. Jak dojść do sukcesu? oraz Jak zmotywować się do regularnego biegania? Poradnik dla zapracowanych.


Pisze i udziela wywiadów dla magazynów: Własny Biznes. Franchising, My Company, StartUp Magazine, Benefit, Merkuryusz, oraz dla portalu Trójmiasto.pl.


W lutym 2021 roku zajęła 9. miejsce w rankingu Magazynu Forbes Women "25 Mistrzyń LinkedIn w Polsce".

MARTA WOŹNY-TOMCZAK

Trener i Manager Działu Rekrutacji w firmie szkoleniowo – doradczej Personia. Specjalizuje się w relacjach z pracownikami i wdrażaniu nowych członków. Prowadzi warsztaty i konsultacje z zakresu rozwoju talentów, ścieżek karier oraz budowania zaangażowania i kultury organizacji.


Dzięki swojemu doświadczeniu i wyjątkowemu podejściu potrafi wskazać klientom, jak zatrudniać, rozwijać i działać z pracownikami nawet w najtrudniejszych przypadkach. W ostatnim roku z jej porad skorzystało ponad 2300 zadowolonych uczestników szkoleń, warsztatów, konsultacji.


Pasjonatka HR ze szczególnym nastawieniem na Employer Branding oraz Talent Development. Dodatkowo aktywnie działa i dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, będąc współtwórcą projektu
H2H ❤️ TRÓJMIASTO.

ANNA CZURAK

Trener i Manager Działu Rekrutacji w firmie szkoleniowo – doradczej Personia. Specjalizuje się w relacjach z pracownikami i wdrażaniu nowych członków. Prowadzi warsztaty
i konsultacje z zakresu rozwoju talentów, ścieżek karier oraz budowania zaangażowania i kultury organizacji.


Dzięki swojemu doświadczeniu i wyjątkowemu podejściu potrafi wskazać klientom, jak zatrudniać, rozwijać i działać z pracownikami nawet w najtrudniejszych przypadkach.


W ostatnim roku z jej porad skorzystało ponad 2300 zadowolonych uczestników szkoleń, warsztatów, konsultacji.


Pasjonatka HR ze szczególnym nastawieniem na Employer Branding oraz Talent Development. Dodatkowo aktywnie działa i dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, będąc współtwórcą projektu H2H ❤️ TRÓJMIASTO.

Współpracowałyśmy między innymi z:

BĄDŹ SKUTECZNY W RADZENIU SOBIE ZE STRESEM!

399zł

Kupuję bilet!

499 zł

CO MÓWIĄ UCZESTNICY NASZYCH SZKOLEŃ?

"Bądź Szefem, który..." to świetne szkolenie, a energia Marty powala. Dzisiaj właśnie przekazuje jedno zadanie mojej załodze - to zasługa tych warsztatów. ;)

To będzie proces, bo jestem typem osoby, która dużo bierze sobie na głowę i ma mnóstwo pomysłów, ale wiem, że muszę. Już chcę się zapisać na kolejne szkolenie! Raz jeszcze dziękuję!!!

ŻANETA HEJNE, KANCELARIA USŁUG KSIĘGOWYCH HEJNE & ZAREMBA

Marta jest świetnym trenerem oraz bardzo pozytywną osobą, z którą chce się rozmawiać i pracować. Warsztaty prowadzone są bardzo luźno ale z konkretnymi materiałami oraz przykładami. Przez cały czas czułem się dobrze, mogłem swobodnie się wypowiadać i czerpać od niej wiele wiele. Bardzo polecam i jestem przekonany, że to nie jest ostatnie nasze spotkanie :)

MARCIN LEWANDOWSKI, DECATHLON

Bardzo dziękuję za szkolenie "Bądź Szefem, który..."! Jestem na początku swojej kariery i dopiero uczę się pracy z ludźmi, kierowania zespołem. Bardzo mi się podobają wskazówki Marty, jej porady, patenty oraz to z jaką lekkością i pasją mówi!

KATARZYNA SADOWSKA

BARBARA JASKUŁA-JANIAK, APOLLOGIC

Miałam okazję uczestniczyć w kilku szkoleniach organizowanych przez Martę, czytać jej książkę, jak również brać udział w warsztatch organizowanych przez nią dla firmy, w której pracuję. Jest to osoba obdarzona niezwykłą energią, którą zaraża wszystkich wokół. Opowiada o (po)ważnych tematach w taki sposób, że kilkugodzinne szkolenie wydaje się trwać chwilę. Nie prezentuje suchej teorii, zawsze popiera ją wieloma przykładami z doświadczenia własnego i jej klientów. Zawsze jest ciekawie, profesjonalnie, motywująco. Dodatkowo dba o networking. Na pewno będę jeszcze wielokrotnie korzystać z usług Marty i Personii!

ALEKSANDRA GAJDA, WALMARK

Jeśli wydaje Ci sie, że żadne szkolenie Cię nie zaskoczy bo widziałeś/łaś już wszystko to polecam warsztaty prowadzone przez Martę! Fantastyczna energia, która jest zaraźliwa! Marta ma tę niesamowitą zdolność budowania atmosfery otwartości i współpracy nawet w grupie zupełnie obcych sobie osób. Dawno nie byłam na tak wartościowym szkoleniu, z którego wyniosłam nie tylko praktyczne rozwiązania gotowe do zastosowania od zaraz, ale i ciekawe przemyślenia i wskazówki dotyczące pozazawodowych aspektów życia. Zdecydowanie chcę nadal korzystać z wiedzy Marty w przyszłości!

Szkolenie naprawdę godne polecenia. Rzetelnie przygotowana cześć merytoryczna, dokonała organizacja i odpowiednia atmosfera. Na pewno skorzystam ponownie.

PAWEŁ KĘSKA, SEALAND LIQUIDS

Korzystam ze szkoleń Marty i z czystym sumieniem polecam. To nie tylko praktyczna wiedza umiejętnie przekazywana ale także show. Najważniejsze jednak, że po szkoleniu wychodzisz z praktycznymi umiejętnościami. Marta skłania do myślenia poza szablon.

IWONA KAWCZYŃSKA-CYDEJKO, HAPPY BUSINESS

BĄDŹ SKUTECZNY W RADZENIU SOBIE ZE STRESEM!

12.10.2023, 09:00 - 12:00

ONLINE

BĄDŹ SKUTECZNY W RADZENIU SOBIE ZE STRESEM!

Kupuję bilet!

499 zł

399zł

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Skontaktuj się z nami:

Personia Sp. z o.o.

NIP: 5862341807

REGON: 382580441

IconIconIcon

ul. Lipowa 16B/6, 81-572 Gdynia

Znajdziesz nas tutaj:

Icon Icon Icon

Copyright ©️2023 Personia Sp. z o.o.

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności