Kup bilet!

ONLINE

20.04.2021, 09:00 - 12:00

SKUTECZNIE REKRUTUJE!

20.04.2021, 09:00 - 12:00

SZKOLENIE ONLINE

  • jak przygotować dobre ogłoszenie o pracę,
  • w jaki sposób prowadzić rozmowę kwalifikacyjną,
  • jakich błędów w rekrutacji unikać,
  • jak zminimalizować ryzyko zatrudnienia niewłaściwego kandydata.

Z tego 3-godzinnego szkolenia online dowiesz się:

Działaj już teraz, kliknij „kupuję bilet” i zapisz się na szkolenie.

Podczas 3-godzinnych interaktywnych warsztatów poznasz metody efektywnego zatrudniania pracowników, a także dowiesz się, jakich błędów unikać podczas prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych.

Szkolenie skierowane jest do szeroko pojętej grupy osób zatrudniających. Jeżeli prowadzisz własną firmę, jesteś menedżerem działu, pracujesz w HR albo po prostu ta tematyka szczególnie Cię interesuje – koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Podczas 3-godzinnych interaktywnych warsztatów poznasz metody efektywnego zatrudniania pracowników,
a także dowiesz się, jakich błędów unikać podczas prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych.

Z tego 3 godzinnego szkolenia online dowiesz się:

Z tego 3-godzinnego szkolenia online dowiesz się:

  • jak przygotować skuteczne ogłoszenie
    o pracę,
  • w jaki sposób prowadzić rozmowę kwalifikacyjną,
  • jakich błędów w rekrutacji unikać,
  • jak zminimalizować ryzyko zatrudnienia niewłaściwego kandydata.

Szkolenie skierowane jest do szeroko pojętej grupy osób zatrudniających. Jeżeli prowadzisz własną firmę, jesteś menedżerem działu, pracujesz w HR albo po prostu ta tematyka szczególnie Cię interesuje – koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Działaj już teraz, kliknij „kupuję bilet” i zapisz się na szkolenie.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Tylko przez

kupisz bilet w niższej cenie!

Tylko teraz kupisz bilet w niższej cenie!

PRZEDSPRZEDAŻ!

399 zł

Kupuję bilet!

229 zł

PRELEGENT

Doradca Biznesowy w firmie szkoleniowo – doradczej Personia.
Z pasją i zaangażowaniem prowadzi warsztaty i konsultacje z zakresu rozwoju talentów, ścieżek karier oraz budowania zaangażowania
i kultury organizacji.


Prowadzi rekrutacje na stanowiska managerskie oraz specjalistyczne dla firm produkcyjnych i usługowych z różnych branż z całej Polski.


Dzięki swojemu doświadczeniu i wyjątkowemu podejściu potrafi wskazać klientom, jak pozyskiwać, zatrudniać i rozwijać pracowników nawet w najtrudniejszych przypadkach. W ostatnim roku z jej porad skorzystało ponad 2300 zadowolonych uczestników szkoleń, warsztatów, konsultacji.


Pasjonatka HR ze szczególnym nastawieniem na Employer Branding oraz Talent Development. Dodatkowo aktywnie działa i dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, będąc współtwórcą projektu
H2H ❤️ TRÓJMIASTO

ANNA CZURAK

Doradca Biznesowy w firmie szkoleniowo – doradczej Personia. Z pasją i zaangażowaniem prowadzi warsztaty i konsultacje z zakresu rozwoju talentów, ścieżek karier oraz budowania zaangażowania i kultury organizacji.


Prowadzi rekrutacje na stanowiska managerskie oraz specjalistyczne dla firm produkcyjnych
i usługowych z różnych branż z całej Polski.


Dzięki swojemu doświadczeniu i wyjątkowemu podejściu potrafi wskazać klientom, jak pozyskiwać, zatrudniać i rozwijać pracowników nawet w najtrudniejszych przypadkach.
W ostatnim roku z jej porad skorzystało ponad 2300 zadowolonych uczestników szkoleń, warsztatów, konsultacji.


Pasjonatka HR ze szczególnym nastawieniem
na Employer Branding oraz Talent Development. Dodatkowo aktywnie działa i dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, będąc współtwórcą projektu H2H ❤️ TRÓJMIASTO

Współpracowałam między innymi z:

229 zł

Kupuję bilet!

BĄDŹ SZEFEM, KTÓRY SKUTECZNIE REKRUTUJE!

CO MÓWIĄ UCZESTNICY NASZYCH SZKOLEŃ?

Miałam przyjemność wziąć udział w kilkugodzinnym szkoleniu dot. skutecznej rekrutacji pracowników przeprowadzonym przez Anię. Szkolenie było bardzo merytoryczne. Ania bez wahania odpowiadała na wszystkie pytania. Otrzymaliśmy od Niej dużo cennych rad, które z sukcesem wdrożyliśmy w proces rekrutacji.

MAGDA KLIMEK

Marta jest świetnym trenerem oraz bardzo pozytywną osobą, z którą chce się rozmawiać i pracować. Warsztaty prowadzone są bardzo luźno ale z konkretnymi materiałami oraz przykładami. Przez cały czas czułem się dobrze, mogłem swobodnie się wypowiadać i czerpać od niej wiele wiele. Bardzo polecam i jestem przekonany, że to nie jest ostatnie nasze spotkanie :)

MARCIN LEWANDOWSKI, DECATHLON

Bardzo dziękuję za szkolenie "Bądź Szefem, który..."! Jestem na początku swojej kariery i dopiero uczę się pracy z ludźmi, kierowania zespołem. Bardzo mi się podobają wskazówki Marty, jej porady, patenty oraz to z jaką lekkością i pasją mówi!

KATARZYNA SADOWSKA

BARBARA JASKUŁA-JANIAK, APOLLOGIC

Miałam okazję uczestniczyć w kilku szkoleniach organizowanych przez Martę, czytać jej książkę, jak również brać udział w warsztatch organizowanych przez nią dla firmy, w której pracuję. Jest to osoba obdarzona niezwykłą energią, którą zaraża wszystkich wokół. Opowiada o (po)ważnych tematach w taki sposób, że kilkugodzinne szkolenie wydaje się trwać chwilę. Nie prezentuje suchej teorii, zawsze popiera ją wieloma przykładami z doświadczenia własnego i jej klientów. Zawsze jest ciekawie, profesjonalnie, motywująco. Dodatkowo dba o networking. Na pewno będę jeszcze wielokrotnie korzystać z usług Marty i Personii!

ALEKSANDRA GAJDA, WALMARK

Jeśli wydaje Ci sie, że żadne szkolenie Cię nie zaskoczy bo widziałeś/łaś już wszystko to polecam warsztaty prowadzone przez Martę! Fantastyczna energia, która jest zaraźliwa! Marta ma tę niesamowitą zdolność budowania atmosfery otwartości i współpracy nawet w grupie zupełnie obcych sobie osób. Dawno nie byłam na tak wartościowym szkoleniu, z którego wyniosłam nie tylko praktyczne rozwiązania gotowe do zastosowania od zaraz, ale i ciekawe przemyślenia i wskazówki dotyczące pozazawodowych aspektów życia. Zdecydowanie chcę nadal korzystać z wiedzy Marty w przyszłości!

Szkolenie naprawdę godne polecenia. Rzetelnie przygotowana cześć merytoryczna, dokonała organizacja i odpowiednia atmosfera. Na pewno skorzystam ponownie.

PAWEŁ KĘSKA, SEALAND LIQUIDS

Korzystam ze szkoleń Marty i z czystym sumieniem polecam. To nie tylko praktyczna wiedza umiejętnie przekazywana ale także show. Najważniejsze jednak, że po szkoleniu wychodzisz z praktycznymi umiejętnościami. Marta skłania do myślenia poza szablon.

IWONA KAWCZYŃSKA-CYDEJKO, HAPPY BUSINESS

129 zł

Kupuję bilet!

BĄDŹ SZEFEM, KTÓRY SKUTECZNIE REKRUTUJE!

Personia Sp. z o.o.

ul. Lipowa 16B/6, 81-572 Gdynia

NIP: 5862341807, REGON: 382580441

tel. 530 690 700

w godz. 9.00-16.00

e-mail personia@personia.pl

Bądź na bieżąco: