ONLINE

Kup bilet!

24.02.2023, 9:00 - 12:00

W NEGOCJACJACH!

24.02.2023, 09:00 - 12:00

SZKOLENIE ONLINE

Niezależnie czy zarządzasz firmą/zespołem, pracujesz jako specjalista, sprzedajesz czy kupujesz – prawdopodobnie codziennie coś negocjujesz. Rozwój Twoich umiejętności w tej dziedzinie pomoże Ci obronić się przed manipulacją, prowadzić efektywne rozmowy biznesowe, lepiej sprzedawać swój produkt i prezentować siebie.

Dlatego zapraszam Cię na pokazowe szkolenie: Bądź Skuteczny w negocjacjach- które dedykowane jest nie tylko szefom firm/ menedżerom, ale też specjalistom i osobom, które działają aktywnie w świecie biznesu.

Z tego 3-godzinnego szkolenia online dowiesz się:

  1. Jak działać, by doprowadzić do sytuacji win-win.
  2. Jak sprawnie posługiwać się technikami negocjacyjnymi.
  3. Jak obronić się przed manipulacją drugiej strony.

Wszystko po to, byś lepiej negocjował!

Tylko przez

kupisz bilet w niższej cenie!

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Tylko teraz kupisz bilet w niższej cenie!

PRZEDSPRZEDAŻ!

BĄDŹ SZEFEM, KTÓRY JEST WYBITNYM NEGOCJATOREM!

399 zł

Kupuję bilet!

BĄDŹ SKUTECZNY W NEGOCJACJACH!

399 zł

179 zł

Kupuję bilet!

Podczas tych interaktywnych warsztatów online poznasz efektywne techniki negocjacji. Pokażę Ci jak wykorzystać je w sprzedaży (z klientem czy z dostawcą), w zespole wewnątrz firmy, czyli na linii (współ)pracownik - pracodawca. Dodatkowo całą wiedzę i umiejętności, które zdobędziesz, z powodzeniem będziesz mógł wykorzystywać w życiu codziennym.

Na szkoleniu wszyscy się widzimy i słyszymy, dzięki czemu będziesz mieć możliwość zadawania pytań, na które z chęcią odpowiem. Jeśli nie możesz być osobiście w tym terminie - napisz do nas maila (marketing@personia.pl) .

Szkolenie ukończyło już ponad 2000 uczestników, w tym menedżerów, szefów firm, specjalistów, ale też osób, które wykorzystują przedstawione techniki w życiu prywatnym. Moje referencje sprawdzić możesz poniżej.

Liczba miejsc jest ograniczona. Kliknij Kupuję Bilet i zapisz się już teraz, bo będzie warto!

BĄDŹ SKUTECZNY W NEGOCJACJACH!

399 zł

179zł

Kupuję bilet!

PRELEGENT

Rozpoznawalny ekspert w dziedzinie HR, biznesu, przedsiębiorczości i sprzedaży. Trener, mówca inspiracyjny, doradca biznesowy. Od 14 lat z powodzeniem rozwija obszar kompetencyjny pracowników firm poprzez prowadzone szkolenia i rekrutacje. Doradza przedsiębiorcom w zakresie strategicznego rozwoju ich firm i talentów.


Występowała na scenie m.in. z takimi ekspertami jak Jakub B. Bączek, Marek Kamiński, Szymon Hołownia. Przeszkoliła już ponad 52 000 uczestników.


Jest autorką książek Własny Biznes. Jak dojść do sukcesu? oraz Jak zmotywować się do regularnego biegania? Poradnik dla zapracowanych.


Pisze i udziela wywiadów dla magazynów: Własny Biznes. Franchising, My Company, StartUp Magazine, Benefit, Merkuryusz, oraz dla portalu Trójmiasto.pl.


W lutym 2021 roku zajęła 9. miejsce w rankingu Magazynu Forbes Women "25 Mistrzyń LinkedIn w Polsce".

MARTA WOŹNY-TOMCZAK

Współpracowałam między innymi z:

BĄDŹ SKUTECZNY W NEGOCJACJACH!

Kupuję bilet!

179 zł

399 zł

CO MÓWIĄ UCZESTNICY NASZYCH SZKOLEŃ?

"Bądź Szefem, który..." to świetne szkolenie, a energia Marty powala. Dzisiaj właśnie przekazuje jedno zadanie mojej załodze - to zasługa tych warsztatów. ;)

To będzie proces, bo jestem typem osoby, która dużo bierze sobie na głowę i ma mnóstwo pomysłów, ale wiem, że muszę. Już chcę się zapisać na kolejne szkolenie! Raz jeszcze dziękuję!!!

ŻANETA HEJNE, KANCELARIA USŁUG KSIĘGOWYCH HEJNE & ZAREMBA

"Marta jest świetnym trenerem oraz bardzo pozytywną osobą, z którą chce się rozmawiać i pracować. Warsztaty prowadzone są bardzo luźno ale z konkretnymi materiałami oraz przykładami. Przez cały czas czułem się dobrze, mogłem swobodnie się wypowiadać i czerpać od niej wiele wiele. Bardzo polecam i jestem przekonany, że to nie jest ostatnie nasze spotkanie :)"

MARCIN LEWANDOWSKI, DECATHLON

Bardzo dziękuję za szkolenie "Bądź Szefem, który..."! Jestem na początku swojej kariery i dopiero uczę się pracy z ludźmi, kierowania zespołem. Bardzo mi się podobają wskazówki Marty, jej porady, patenty oraz to z jaką lekkością i pasją mówi!

KATARZYNA SADOWSKA

BARBARA JASKUŁA-JANIAK, APOLLOGIC

"Miałam okazję uczestniczyć w kilku szkoleniach organizowanych przez Martę, czytać jej książkę, jak również brać udział w warsztatch organizowanych przez nią dla firmy, w której pracuję. Jest to osoba obdarzona niezwykłą energią, którą zaraża wszystkich wokół. Opowiada o (po)ważnych tematach w taki sposób, że kilkugodzinne szkolenie wydaje się trwać chwilę. Nie prezentuje suchej teorii, zawsze popiera ją wieloma przykładami z doświadczenia własnego i jej klientów. Zawsze jest ciekawie, profesjonalnie, motywująco. Dodatkowo dba o networking. Na pewno będę jeszcze wielokrotnie korzystać z usług Marty i Personii!"

ALEKSANDRA GAJDA, WALMARK

Jeśli wydaje Ci sie, że żadne szkolenie Cię nie zaskoczy bo widziałeś/łaś już wszystko to polecam warsztaty prowadzone przez Martę! Fantastyczna energia, która jest zaraźliwa! Marta ma tę niesamowitą zdolność budowania atmosfery otwartości i współpracy nawet w grupie zupełnie obcych sobie osób. Dawno nie byłam na tak wartościowym szkoleniu, z którego wyniosłam nie tylko praktyczne rozwiązania gotowe do zastosowania od zaraz, ale i ciekawe przemyślenia i wskazówki dotyczące pozazawodowych aspektów życia. Zdecydowanie chcę nadal korzystać z wiedzy Marty w przyszłości!

"Szkolenie naprawdę godne polecenia. Rzetelnie przygotowana cześć merytoryczna, dokonała organizacja i odpowiednia atmosfera. Na pewno skorzystam ponownie."

PAWEŁ KĘSKA, SEALAND LIQUIDS

"Korzystam ze szkoleń Marty i z czystym sumieniem polecam. To nie tylko praktyczna wiedza umiejętnie przekazywana ale także show. Najważniejsze jednak, że po szkoleniu wychodzisz z praktycznymi umiejętnościami. Marta skłania do myślenia poza szablon."

IWONA KAWCZYŃSKA-CYDEJKO, HAPPY BUSINESS

BĄDŹ SKUTECZNY W NEGOCJACJACH!

24.02.2023, 09:00 - 12:00

ONLINE

BĄDŹ SZEFEM, KTÓRY JEST WYBITNYM NEGOCJATOREM!

399 zł

179zł

Kupuję bilet!

BĄDŹ SKUTECZNY W NEGOCJACJACH!

BĄDŹ SZEFEM, KTÓRY JEST WYBITNYM NEGOCJATOREM!

399 zł

399 zł

Kupuję bilet!
Kupuję bilet!

179

399 zł

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Personia Sp. z o.o.

ul. Lipowa 16B/6, 81-572 Gdynia

NIP: 5862341807, REGON: 382580441

tel. 530 690 700

w godz. 9.00-16.00

e-mail personia@personia.pl

Bądź na bieżąco: