Kup bilet!

ONLINE

10.12.2021, 09:00 - 12:00

JEST MISTRZEM KOMUNIKACJI!

10.12.2021, 09:00 - 12:00

SZKOLENIE ONLINE

Niezależnie gdzie pracujesz - w sprzedaży, w zarządzaniu zespołem, jako specjalista - warto udoskonalać swoje kompetencje komunikacji z innymi. Unikanie nieporozumień na tym polu ułatwia negocjacje, budowanie relacji, podnosi wyniki sprzedażowe oraz buduje zdecydowanie lepszą atmosferę pracy.

  1. Jak rozmawiać z osobami o różnym typie osobowości.
  2. Jak komunikować pozytywny i negatywny feedback.
  3. Jak być bardziej asertywnym w rozmowie z partnerem.
  4. Jak budować jasny, przejrzysty komunikat, a zatem też lepiej delegować i egzekwować zadania.
  5. Jak lepiej prezentować swoje stanowisko, by osiągnąć oczekiwany efekt.

Z tego 3 godzinnego szkolenia online dowiesz się:

Dlatego zapraszamy Cię na pokazowe szkolenie: Bądź Szefem, który jest Mistrzem Komunikacji! - które dedykowane jest nie tylko szefom firm/menedżerom, ale też specjalistom i osobom, które działają aktywnie
w świecie biznesu.

399 zł

Wszystko po to, byś stał się Mistrzem Komunikacji!

Tylko przez

kupisz bilet w niższej cenie!

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Tylko teraz kupisz bilet w niższej cenie!

PRZEDSPRZEDAŻ!

Kupuję bilet!

229 zł

399 zł

Podczas tych interaktywnych warsztatów online poznasz efektywne techniki komunikacji. Pokażemy Ci jak wykorzystać je w sprzedaży (z klientem czy z dostawcą), w zespole wewnątrz firmy, czyli na linii pracownik -pracodawca. Dodatkowo całą wiedzę i umiejętności, które zdobędziesz, z powodzeniem będziesz mógł wykorzystywać w życiu codziennym.

Na szkoleniu wszyscy się widzimy i słyszymy, dzięki czemu będziesz mieć możliwość zadawania pytań, na które z chęcią odpowiemy.

Szkolenie ukończyło już ponad 2000 uczestników, w tym menedżerów, szefów firm, specjalistów, ale też osób, które wykorzystują przedstawione techniki w życiu prywatnym. Nasze referencje sprawdzić możesz poniżej.

Liczba miejsc jest ograniczona. Kliknij Kupuję Bilet i zapisz się już teraz, bo będzie warto!

BĄDŹ SZEFEM, KTÓRY JEST MISTRZEM KOMUNIKACJI!

229 zł

Kupuję bilet!

399 zł

PRELEGENCI:

Rozpoznawalny ekspert w dziedzinie HR, biznesu, przedsiębiorczości i sprzedaży. Trener, mówca inspiracyjny, doradca biznesowy. Od 14 lat z powodzeniem rozwija obszar kompetencyjny pracowników firm poprzez prowadzone szkolenia i rekrutacje. Doradza przedsiębiorcom w zakresie strategicznego rozwoju ich firm i talentów.


Jest autorką książek Własny Biznes. Jak dojść do sukcesu? oraz Jak zmotywować się do regularnego biegania? Poradnik dla zapracowanych.


Pisze i udziela wywiadów dla magazynów: Własny Biznes. Franchising, My Company, StartUp Magazine, Benefit, Merkuryusz, oraz dla portalu Trójmiasto.pl.

MARTA WOŹNY-TOMCZAK

Trener i Manager Działu Rekrutacji w firmie szkoleniowo – doradczej Personia. Specjalizuje się w relacjach z pracownikami i wdrażaniu nowych członków. Prowadzi warsztaty i konsultacje z zakresu rozwoju talentów, ścieżek karier oraz budowania zaangażowania i kultury organizacji.


Dzięki swojemu doświadczeniu i wyjątkowemu podejściu potrafi wskazać klientom, jak zatrudniać, rozwijać i działać z pracownikami nawet w najtrudniejszych przypadkach. W ostatnim roku z jej porad skorzystało ponad 2300 zadowolonych uczestników szkoleń, warsztatów, konsultacji.


Pasjonatka HR ze szczególnym nastawieniem na Employer Branding oraz Talent Development. Dodatkowo aktywnie działa i dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, będąc współtwórcą projektu
H2H ❤️ TRÓJMIASTO.

ANNA CZURAK

Trener i Manager Działu Rekrutacji w firmie szkoleniowo – doradczej Personia. Specjalizuje się w relacjach z pracownikami i wdrażaniu nowych członków. Prowadzi warsztaty
i konsultacje z zakresu rozwoju talentów, ścieżek karier oraz budowania zaangażowania i kultury organizacji.


Dzięki swojemu doświadczeniu i wyjątkowemu podejściu potrafi wskazać klientom, jak zatrudniać, rozwijać i działać z pracownikami nawet w najtrudniejszych przypadkach.


W ostatnim roku z jej porad skorzystało ponad 2300 zadowolonych uczestników szkoleń, warsztatów, konsultacji.


Pasjonatka HR ze szczególnym nastawieniem na Employer Branding oraz Talent Development. Dodatkowo aktywnie działa i dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, będąc współtwórcą projektu H2H ❤️ TRÓJMIASTO.

Współpracowałyśmy między innymi z:

BĄDŹ SZEFEM, KTÓRY JEST MISTRZEM KOMUNIKACJI!

229 zł

Kupuję bilet!

399 zł

CO MÓWIĄ UCZESTNICY NASZYCH SZKOLEŃ?

"Bądź Szefem, który..." to świetne szkolenie, a energia Marty powala. Dzisiaj właśnie przekazuje jedno zadanie mojej załodze - to zasługa tych warsztatów. ;)

To będzie proces, bo jestem typem osoby, która dużo bierze sobie na głowę i ma mnóstwo pomysłów, ale wiem, że muszę. Już chcę się zapisać na kolejne szkolenie! Raz jeszcze dziękuję!!!

ŻANETA HEJNE, KANCELARIA USŁUG KSIĘGOWYCH HEJNE & ZAREMBA

Marta jest świetnym trenerem oraz bardzo pozytywną osobą, z którą chce się rozmawiać i pracować. Warsztaty prowadzone są bardzo luźno ale z konkretnymi materiałami oraz przykładami. Przez cały czas czułem się dobrze, mogłem swobodnie się wypowiadać i czerpać od niej wiele wiele. Bardzo polecam i jestem przekonany, że to nie jest ostatnie nasze spotkanie :)

MARCIN LEWANDOWSKI, DECATHLON

Bardzo dziękuję za szkolenie "Bądź Szefem, który..."! Jestem na początku swojej kariery i dopiero uczę się pracy z ludźmi, kierowania zespołem. Bardzo mi się podobają wskazówki Marty, jej porady, patenty oraz to z jaką lekkością i pasją mówi!

KATARZYNA SADOWSKA

BARBARA JASKUŁA-JANIAK, APOLLOGIC

Miałam okazję uczestniczyć w kilku szkoleniach organizowanych przez Martę, czytać jej książkę, jak również brać udział w warsztatch organizowanych przez nią dla firmy, w której pracuję. Jest to osoba obdarzona niezwykłą energią, którą zaraża wszystkich wokół. Opowiada o (po)ważnych tematach w taki sposób, że kilkugodzinne szkolenie wydaje się trwać chwilę. Nie prezentuje suchej teorii, zawsze popiera ją wieloma przykładami z doświadczenia własnego i jej klientów. Zawsze jest ciekawie, profesjonalnie, motywująco. Dodatkowo dba o networking. Na pewno będę jeszcze wielokrotnie korzystać z usług Marty i Personii!

ALEKSANDRA GAJDA, WALMARK

Jeśli wydaje Ci sie, że żadne szkolenie Cię nie zaskoczy bo widziałeś/łaś już wszystko to polecam warsztaty prowadzone przez Martę! Fantastyczna energia, która jest zaraźliwa! Marta ma tę niesamowitą zdolność budowania atmosfery otwartości i współpracy nawet w grupie zupełnie obcych sobie osób. Dawno nie byłam na tak wartościowym szkoleniu, z którego wyniosłam nie tylko praktyczne rozwiązania gotowe do zastosowania od zaraz, ale i ciekawe przemyślenia i wskazówki dotyczące pozazawodowych aspektów życia. Zdecydowanie chcę nadal korzystać z wiedzy Marty w przyszłości!

Szkolenie naprawdę godne polecenia. Rzetelnie przygotowana cześć merytoryczna, dokonała organizacja i odpowiednia atmosfera. Na pewno skorzystam ponownie.

PAWEŁ KĘSKA, SEALAND LIQUIDS

Korzystam ze szkoleń Marty i z czystym sumieniem polecam. To nie tylko praktyczna wiedza umiejętnie przekazywana ale także show. Najważniejsze jednak, że po szkoleniu wychodzisz z praktycznymi umiejętnościami. Marta skłania do myślenia poza szablon.

IWONA KAWCZYŃSKA-CYDEJKO, HAPPY BUSINESS

BĄDŹ SZEFEM, KTÓRY JEST MISTRZEM KOMUNIKACJI!

BĄDŹ SZEFEM, KTÓRY JEST MISTRZEM KOMUNIKACJI!

10.12.2021, 09:00 - 12:00

ONLINE

Kupuję bilet!

399 zł

229 zł

179 zł

Kupuję bilet!

BĄDŹ SZEFEM, KTÓRY JEST MISTRZEM KOMUNIKACJI!

Personia Sp. z o.o.

ul. Lipowa 16B/6, 81-572 Gdynia

NIP: 5862341807, REGON: 382580441

tel. 530 690 700

w godz. 9.00-16.00

e-mail personia@personia.pl

Bądź na bieżąco: